ČREVNÁ CHRÍPKA U DETÍ

- ako to zvládnuť

 

ONLINE KURZ  

- chytá Vás panika keď Vaše dieťa ochorie?

- chceli by ste byť pripravený pre prípad že Vaše dieťa začne zvracať, hnačkovať alebo oboje naraz?

- stalo sa Vám, že o v noci gúglite ako pomôcť Vášmu dieťaťa ale výsledkom je, že ste ešte bezradnejší než predtým?

- chceli by ste vtedy vedieť správne zareagovať a Vášmu dieťaťu poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť keď vaše dieťa dostane črevnú chrípku? 

NAUČTE SA VŠETKO O ČREVNEJ CHRÍPKE Z POHODLIA VAŠEJ OBÝVAČKY

 

- POZRITE SI KRÁTKU UKÁŽKU Z KURZU:

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Črevná chrípka (odborne aj akútna gastroenteritída) je jedna z najčastejších infekcií v detskom veku. V podstate každé dieťa si ňou prejde, či už raz alebo viackrát. Preto Vám chcem pomôcť zvládnuť túto situáciu čo najlepšie. 

Čo Vás v kurze čaká?

  • 4 VIDEOLEKCIE NADUPANÉ INFORMÁCIAMI A PRAKTICKÝMI TIPMI, VIDEOLEKCIE SÚ V TRVANÍ OD 13 DO 20 MINÚT
  • VŠETKY VIDEOLEKCIE AJ VO FORME PRACOVNÝCH PDF. LISTOV NA ČÍTANIE ALEBO VYTLAČENIE
  • BONUS - PROTOKOL O (DE)HYDRATÁCII: PREHĽADNÁ TABUĽKA DO KTOREJ SI MÔŽETE ZAPISOVAŤ PRÍJEM A VÝDAJ TEKUTÍN VÁŠHO DIEŤAŤA

Čo Vám kurz prinesie?

  • VYSVETLENIE - aké sú príznaky infekčnej črevnej chrípky, čo ju najčastejšie vyvoláva, čo sa v tele deje, aká je liečba
  • PRAKTICKÉ TIPY - ako napríklad: čo robiť keď dieťa začne zvracať, aké lieky sa oplatí mať v lekárničke, ktoré naopak nie, ako dieťa správne hydratovať a čo mu ponúknuť jesť
  • UKĽUDNENIE - verím tomu, že vy ako rodičia dokážete vašim deťom pomôcť, ak viete ako. Ak máte tie správne informácie a viete ako zareagovať.

Kto Vás bude kurzom sprevádzať?

MUDr. Katarína Lundén

 

Pediatrička a dvojnásobná mama

Ja Vás srdečne zdravím. Moje meno je MUDr. Katarína Lundén. Som atestovaná pediatrička s desaťročnou praxou v obore.

Medicínu som vyštudovala na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci. Prax ako detský lekár som získavala v nemocniciach na Slovensku a v Nemecku. 

Počas mojej praxe som liečila stovky detí, rozprávala sa s množstvom rodičov. Tiež ako dvojnásobná mama viem, aký veľký vie byť strach o dieťa, a to najmä vtedy keď je choré. 

Som presvedčená o tom, že práve rodič, ktorý je informovaný, si dokáže skôr zachovať chladnú hlavu a vie ako zareagovať, vie, čo je dôležité sledovať. Ste to práve vy rodičia, ktorí sa staráte o Vaše choré dieťa, a ste to vy, čo ste nablízku, keď sa niečo stane. Veľmi si želám, aby ste sa po absolvovaní tohto kurzu cítili sebavedomí a dobre informovaní ohľadom črevnej chrípky u detí.

ČO NA KURZ HOVORIA RODIČIA?

Online Kurz O Črevnej chípke veľmi odporúčam nielen všetkým rodičom ale aj starým rodičom. Počas 4 lekcií som sa dozvedela aktuálne informácie o tom ako ju správne rozpoznať/ zvládnuť a tým efektívne a rýchlo pomoť dieťatku. Lekcie sú podané odborne ale príjemným a zrozumiteľným spôsobom. Osobne sa mi veľmi páčili tipy aké druhy tekutín/stravy a hlavne aké množstvá treba počas choroby zavádzať. Pozitívne hodnotím aj prezentáciu informácií zo zahraničných štúdií a dúfam, že Doktorka z Finska pripraví v budúcnosti ďalšie edukatívne videá/ online semináre.
Stankaobchodná manažérka, dvojnásobná mama

Často kladené otázky

1. Pre koho je kurz  určený?  

Kurz je určený primárne pre rodičov/starých rodičov, hlavne detí do 5 rokov, keďže štatisticky každé dieťa do 5.rokov prekoná 1-2krát za rok infekčnú črevnú chrípku a jednak malé deti sú najviac ohrozené dehydratáciou. Ale samozrejme, aj rodičia starších detí môžu profitovať z tohto kurzu

2. Ako kurz prebieha?

Kurz prebieha online a to v členskej sekcii,  do ktorej dostanete prihlasovacie údaje. Kurz je rozdelený na štyri videolekcie, ktoré na seba nadväzujú, ale môžete ich pozerať aj v ľubovoľnom poradí, podľa toho, čo si práve potrebujete naštudovať. Celý obsah videolekcií nájdete aj vo forme praktických PDF pracovných listov.

3. Kde môžem kurz sledovať a v akom je formáte?

Do kurzu sa môžete prihlásiť kdekoľvek– na PC, tablete i mobilnom telefóne. K dispozícii máte vždy formát videa, a ja osobne doporučujem nájsť si čas a prejsť si dané videá, ktorých súčasťou je vždy aj prezentácia. Verím, že tak si odnesiete z tohoto kurzu maximum.

4. Dokedy musím kurz prejsť?
To nechám vás, do kurzu máte prístup na neobmedzenú dobu.  

Cena kurzu je 40 eur.